NOWOŚĆ! IACS ALCO ACCESS CONTROL POINT

image/svg+xml
16 wrzesień
2017

iACS Alco Access Control Point (iACS Alco ACP) to jedyne na polskim rynku urządzenie, charakteryzujące się bardzo rozbudowaną funkcjonalnością i służące do masowej kontroli dostępu pracowników do miejsc wymagających absolutnej trzeźwości. Automat jest swoistym uzupełnieniem alkomatów bramkowych i dopełnia system pomiaru trzeźwości iACS Alco. Dzięki czemu zapewnia jeszcze lepszą ochronę przed osobami nietrzeźwymi na terenie zakładu pracy, a tym samym zwiększa bezpieczeństwo pozostałych pracowników i znacząco podnosi standard i jakość wykonywanej pracy.

Alkomat bramkowy

System bramkowego pomiaru trzeźwości to innowacyjne rozwiązanie służące masowej kontroli dostępu pracowników do miejsc wymagających absolutnej trzeźwości.

przejdź do Alkomat bramkowy

SYSTEM BRAMKOWEJ KONTROLI TRZEŹWOŚCI PRACOWNIKÓW ALKO IACS W ZARMEN SP. Z O.O.


Od lutego br. pracownicy spółki ZARMEN Sp. z o.o. należącej do Grupy Kapitałowej ZARMEN dwa razy dziennie będą poddawani kontroli trzeźwości, dzięki wdrożonemu systemowi alko iACS. Partnerem technologicznym programu została spółka Intebuco Polska, wiodącego integratora usług dla biznesu w Polsce.

czytaj wpis...

Punkt kontrolny iACS

iACS Alco Access Control Point (iACS Alco ACP) to jedyne na polskim rynku urządzenie, charakteryzujące się bardzo rozbudowaną funkcjonalnością i służące do masowej kontroli dostępu pracowników do miejsc wymagających absolutnej trzeźwości.

przejdź do Punkt kontrolny iACS

iACS

System kontroli dostępu iACS ogranicza dostęp do pomieszczeń i stref w wybranym obiekcie, dopuszczając jedynie osoby upoważnione, korzystające z personalizowanych identyfikatorów.

przejdź do iACS
Created By Logo Intebuco Sp. z o.o.