iOFFICE Manager zmienia się w INTEBUCOmobiAPP
Zakończylismy wsparcie dla aplikacji mobilnej iOFFICE Manager. Okres testowego użytkowania i analizy działania aplikacji dobiegł końca. Dziękujemy betatesterom za ich wsparcie w rozwoju aplikacji iOFFICE Manager.
Efekty pracy dostępne będą w zupełnie nowej aplikacji INTEBUCO mobiAPP, która będzie mobilnym integratorem programów marki INTEBUCO Polska.

Data publikacji: 2023-06-13
Autor: Piotr Zając
Produkt/Usługi: iHR - Portal Pracownika
FUNKCJONALNOŚĆ DO OBSŁUGI PRACOWNICZYCH PLANÓW KAPITAŁOWYCH
Zgodnie z USTAWĄ z dnia 4 października 2018 r. o pracowniczych planach kapitałowych, rozliczanie składek PPK oraz ich odprowadzanie na indywidualne konta pracownicze, spoczywa na pracodawcy.
... więcej
INTEBUCO POLSKA WDRAŻA NORMĘ ISO 27001:2017-06
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy i mając na uwadze ciągłe podnoszenie poziomu jakości świadczonych usług oraz oferowanych przez INTEBUCO Polska Sp. z. o.o. produktów i rozwiązań, poszukujemy do współpracy partnera, który wdroży międzynarodową normę ISO 27001.
... więcej
INTEBUCO Polska Gepardem Biznesu 2018
Z wielką przyjemnością informujemy, że firma INTEBUCO POLSKA Sp. z o.o. otrzymała tytuł Gepard Biznesu 2018 za dynamiczny rozwój. Już po raz 13. Instytut Europejskiego Biznesu przeanalizował wyniki finansowe 51 tys. polskich przedsiębiorstw.
... więcej
System awizacji w Twoim cyfrowym biurze
System Awizacji iACS by INTEBUCO integruje różne rozwiązania w tym: mobilną aplikację, kolektory mobilne, elektroniczny formularza online oraz naszą sztandarową aplikację XRM iOFFICE
... więcej