header

O Nas

Informatyka, telekomunikacja, business, consulting – z tych czterech słów powstała nazwa naszej firmy - INTEBUCO . Od początku działalności za naszą główną misję wybraliśmy integracje i ciągłe usprawnianie systemów przez tworzenie jednego sprawnego ekosystemu. Tylko połączenie i spójne działanie oprogramowania, zasobów sprzętowych, serwisu i procedur oraz szerokie spojrzenie na biznes pozwoliło nam od 15 lat z sukcesem i zadowoleniem naszych Klientów rozwijać usługi i produkty.

Integrator usług IT dla Biznesu

Intebuco jako integrator usług IT dla biznesu łączy różne rozwiązania usługi i produkty IT, tworząc kompleksowy, zintegrowany system dostosowany do specyficznych potrzeb Twojej firmy

Oferujemy oprogramowanie, sprzęt i usługi a także naszą wiedze i doświadczenie
w rozwiązywaniu problemów polskiego biznesu. Pomogliśmy wielu managerom w osiągnięciu
zamierzonego celu. Jesteśmy pewni, że także Tobie możemy pomóc.
Pracuj mądrzej, nie ciężej.

o nas

Rola i Funkcje:

  Integracja systemów:

 • Jako Integratorzy usług IT specjalizujemy się w łączeniu różnych technologii i oprogramowania, aby zapewnić ich bezproblemową współpracę. Może to obejmować np. integrację nowego oprogramowania z istniejącymi starszymi systemami.

  Dostosowanie i optymalizacja:

 • Dostosowujemy rozwiązania, aby były zgodne z celami biznesowymi firmy i optymalizujemy istniejącą infrastrukturę IT dla lepszej wydajności i efektywności.

  Konsultacje i rozwój strategii:

 • INTEBUCO świadczą fachowe porady i konsultacje, pomagając firmom w opracowywaniu strategii IT wspierających ich długoterminowe cele.

Korzyści dla Biznesu:

  Usprawnione operacje i działania:

 • Dzięki zintegrowanemu systemowi IT firmy mogą cieszyć się płynniejszą i bardziej efektywną działalnością.

  Dostosowanie i optymalizacja:

 • Pomagamy firmom oszczędzać koszty, identyfikując najbardziej efektywne rozwiązania IT, które spełniają ich potrzeby, bez nadmiernych wydatków.

  Konsultacje i rozwój strategii:

 • Firmy zyskują dostęp do specjalistycznej wiedzy i ciągłego wsparcia, zapewniając, że ich systemy IT są zawsze aktualne i działają optymalnie.

Podsumowując, INTEBUCO jako integrator usług IT odgrywa kluczową rolę w pomaganiu firmom w nawigowaniu po skomplikowanym świecie technologii informacyjnych, zapewniając, że ich systemy IT są nie tylko funkcjonalne, ale także strategicznie zgodne z celami biznesowymi. Tak jak Ty zmagamy się z wyzwaniami i rozumiemy biznes.

o nas

Zapoznaj się z ofertą

naszych usług Zobacz usługi
o nas

Zapoznaj się z szeroką gamą

naszego oprogramowania Zobacz produkty
o nas

Zobacz jak realizowaliśmy projekty

dla firm takich jak Twoja Case Study