OPROGRAMOWANIE

NA ZAMÓWIENIE

Dostępne na rynku oprogramowanie nie spełnia Twoich oczekiwań, a może chcesz zbudować biznes według własnego pomysłu? Stworzymy nowoczesne oprogramowanie na zamówienie. Dokładnie takie, jakiego potrzebuje Twoja firma. Posiadamy szerokie doświadczenie w tworzeniu dedykowanego oprogramowania dla branż takich, jak: przemysł energetyczny, koksowniczy, hutniczy, chemiczny, petrochemiczny, wydobywczy, kolejowy, spożywczy, logistyka, budownictwo, finanse, FMCG.

Intebuco Polska jest dynamicznie rozwijającą się firmą, której podstawą jest zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, posiadających niezbędną wiedzę, doświadczenie i kompetencje. Stale zwiększamy portfolio oferowanych usług. Naszymi Klientami są firmy z sektora MSP, jak i duże przedsiębiorstwa oraz korporacje. Ściśle współpracujemy z wiodącymi producentami, wdrażając technologie, które rozwijają i przeniosą Twój biznes na zupełnie inny poziom.

Wieloletnie doświadczenie w branży IT, pozwala nam świadczyć szeroki zakres profesjonalnych usług informatycznych (outsourcing IT): począwszy od typowej obsługi informatycznej, przez dedykowane rozwiązania, po specjalistyczne wdrożenia z zakresu infrastruktury i bezpieczeństwa IT. Zapewniamy zarówno kompleksową obsługę i doradztwo, jak i wsparcie tylko w wymaganym zakresie (outsourcing selektywny).

Created By Logo Intebuco Sp. z o.o.