konsultant wsparcia aplikacji

"W INTEBUCO jesteśmy odpowiedzialni za proces tworzenia oprogramowania, począwszy od analizy wymagań funkcjonalnych, przez projektowanie architektury, development, aż po wdrożenie, stałe wsparcie oraz utrzymaniu i dalszy rozwój systemów. Podczas naszej pracy wykorzystujemy wiedzę z wielu dziedzin, a w naszym zespole znajdziesz osoby o rożnych kompetencjach. Razem tworzymy zgrany zespół. Pracujemy dla dużej grupy kapitałowej, przy wielu ciekawych i innowacyjnych projektach, które przynoszą nam wiele satysfakcji i dają możliwość rozwoju. Do tego miła i luźna atmosfera oraz odpowiednie wynagrodzenie sprawiają, iż praca u nas daje możliwość spełnienia zawodowego".

#oferta pracy: konsultant ds. wsparcia aplikacji biznesowych, konsultant ds. wdrożeń, JUNIOR /MID, wdrożeniowiec.

Miejsc pracy: Chorzów

Zakres obowiązków:

Zakresem obowiązków nowego pracownika będzie początkowo asysta, a następnie (po okresie szkoleń) samodzielna jak i zespołowa praca w dziale wdrożeń systemów takich jak np.: ERP, CRM, BI itp. Będzie to doraźna pomoc naszym Klientom w obsłudze aplikacji, wdrażanie i serwisowanie rozwiązań oraz stały rozwój oprogramowania. Analiza procesów i wymagań biznesowych w zakresie oprogramowania, opisywanie i weryfikacja wymagań klientów dotyczących modyfikacji systemu. 

Wymagania:

 • wykształcenie wyższe kierunkowe lub pokrewne (studenci ostatnich lat studiów) informatyka, ekonomia informatyczna, ekonometria, finase, rachunkowość, zarządzanie itp.,
 • zdolność szybkiego uczenia się,
 • komunikatywność i zdolność nawiązywania dobrych relacji z klientem,
 • odpowiedzialność i samodzielność,
 • dobra organizacja pracy,
 • znajomość procesów biznesowych,
 • dobra znajomość pakietu Office ze szczególnym uwzględnieniem Excel.

Mile widziane:

 • znajomość któregoś z procesów np.: zasad sprzedaży i gospodarki magazynowej, naliczania płac, finansowo-księgowych i rachunkowości, controllingu,
 • znajomość lub doświadczenie z systemami klasy ERP, CRM itp. ,
 • podstawowa znajomość MS SQL, umiejętność obsługi baz danych SQL w zakresie wprowadzania i edycji danych,
 • umiejętność analizy procesów biznesowych,
 • doświadczenie na stanowisku konsultant/wdrożeniowiec, tester oprogramowania, programista będzie dodatkowym atutem,
 • zainteresowania informatyczne, ekonomiczne.

Oferujemy

 • kursy i szkolenia zawodowe oraz dofinansowanie lub pełne finansowanie kształcenia (szkoleń językowych, studiów podyplomowych),
 • pracę w młodym zespole profesjonalistów,
 • doświadczenie w pracy przy projektach dla dużej grupy kapitałowej,
 • możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania nowych wyzwań zawodowych,
 • studentom umożliwiamy kontynuowanie toku nauki i dostosowanie godzin pracy do zajęć na uczelni,
 • praca na terenie Śląska (praca stacjonrana),
 • wynagrodzenie i premie adekwatne do poziomu wiedzy,
 • dodatkowo pakiet benefitów. 

Poszukujemy pracowników na pełen etat, stażystów oraz praktykantów. Szczególnie zainteresowani jesteśmy absolwentami i studentami ostatnich lat studiów.

Napisz do nas na praca@intebuco.pl lub zadzwoń 22 20 50 433, 32 790 99 77.

Umowa
LuxMed
Szkolenia
Multisport
Zespół
Czas pracy 8-16

Formularz rekrutacyjny* „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenie o ochronie danych 2016/679 (RODO). Jednocześnie oświadczam, że zostałam (-em) poinformowana (-ny) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne”.

Inżynier II linii wsparcia - aplikacje biznesowe


Poszukujemy utalentowanych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko IT Support Engineer II linii wsparcia. Twoim zadaniem będzie zapewnienie optymalnej wydajności działania infrastruktury IT, aplikacji biznesowych oraz sprzętu.

zobacz więcej

Technik informatyk


Poszukujemy kandydatów na stanowisko IT Support Specialist I linii wsparcia. Twoim zadaniem będzie zapewnienie bezpośredniego wsparcia użytkownikom systemów IT.

zobacz więcej

Inżynier I linii wsparcia


Poszukujemy kandydatów na stanowisko inżyniera I linii wsparcia. Twoim zadaniem będzie zapewnienie bezpośredniego wsparcia użytkownikom systemów IT.

zobacz więcej

Konsultant ds. wdrożeń ERP – kadry i płace


Na stanowisku konsultanta ds. wdrożeń, będziesz odpowiadać za wdrożenia, modyfikacji i rozwoju aplikacji klasy ERP oraz ich wsparcie w pracy z systemem. Jeśli cechuje Cię zdolność analitycznego i biznesowego myślenia, to dobrze trafiłeś.

zobacz więcej

Wakacyjny staż lub praktyki w INTEBUCO Polska


Jeśli studiujesz informatykę (lub kierunek pokrewny), chcesz poszerzyć swoją wiedzę zdobytą w trakcie studiów o realne wyzwania i problemy, a przy tym zależy Ci na zdobyciu cennego doświadczenia oraz lubisz pracę w zespole, to szukamy właśnie Ciebie.

zobacz więcej

Doradca ds. HR


W związku z projektem iHR poszukujemy specjalisty do spraw rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi. Do zadań pracownika będzie należało merytoryczne wsparcie przy tworzeniu nowego oprogramowania oraz pomoc w zrozumieniu potrzeb docelowego klienta. 

zobacz więcej

oferta pracy - instalator - teletechnik


Poszukujemy monterów instalacji niskonapięciowych, okablowania i urządzeń systemów teletechnicznych takich jak: systemy automatyki pożarowej, alarmowe, nagłośnienia, kamery przemysłowe, systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy czy sieci komputerowe.

zobacz więcej

Asystent / Asystentka Zarządu


Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową organizację pracy biura. Przede wszystkim nadzór nad prawidłowym przepływem informacji i obiegiem dokumentów w ramach firmy. Asystent/ka Zarządu będzie również organizowała i koordynował realizację zadań i spotkania konsultantów i wspierał ich pod względem administracyjnym.

zobacz więcej
Created By Logo Intebuco Sp. z o.o.