Praktyki i staże w INTEBUCO POLSKA dla uczniów i studentów

image/svg+xml
02 kwiecień
2019

Jeśli interesujesz się informatyką, oprogramowaniem, sprzętem komputerowym i wszystkim tym co związane jest z komputerami? Widzisz swoją przyszłość w branży IT? Masz już za sobą pierwsze doświadczenia lub po prostu chcesz zdobyć nowe? Ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Staż lub praktyki w młodym zespole specjalistów INTEBUCO POLSKA i przyjaznej atmosferze, pozwolą zdobyć Ci niezbędne doświadczenie, które w przyszłości może zaprocentować w dalszym rozwoju Twojej kariery zawodowej.

Pracujemy dla kilkunastu spółek dużej grupy kapitałowej, wspieramy ich w rozwoju infrastruktury IT, zarządzamy zasobami i obszarami związanymi z informatyką, telekomunikacją i aplikacjami biznesowymi, które sami tworzymy. Wyróżnia nas indywidualne podejście do naszych klientów, z którymi bardzo blisko współpracujemy. Tak samo indywidualnie podchodzimy do każdego członka naszego teamu – wzmacniamy silne strony, szkolimy i udoskonalamy w słabszych obszarach.

Praktyki i staże będą się odbywały w Centrum Wsparcia INTEBUCO POLSKA przy ul. Stefana Batorego 42 w Chorzowie Batorym.

Czekamy na Twoje zgłoszenie. Wystarczy, że wypełnisz formularz online na stronie.

Więcej informaacji pod nr tel.: 22 20 50 433, 32 790 99 77.

Doradca ds. HR

W związku z projektem iHR poszukujemy specjalisty do spraw rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi. Do zadań pracownika będzie należało merytoryczne wsparcie przy tworzeniu nowego oprogramowania oraz pomoc w zrozumieniu potrzeb docelowego klienta. 

przejdź do Doradca ds. HR

Stażysta oraz praktykant

Jeśli studiujesz informatykę (lub kierunek pokrewny), chcesz poszerzyć swoją wiedzę zdobytą w trakcie studiów o realne wyzwania i problemy, a przy tym zależy Ci na zdobyciu cennego doświadczenia oraz lubisz pracę w zespole, to szukamy właśnie Ciebie.

przejdź do Stażysta oraz praktykant

Technik informatyk

Poszukujemy kandydatów na stanowisko IT Support Specialist I linii wsparcia. Twoim zadaniem będzie zapewnienie bezpośredniego wsparcia użytkownikom systemów IT.

przejdź do Technik informatyk

Konsultant ds. wdrożeń ERP – HR

Na stanowisku konsultanta ds. wdrożeń, będziesz odpowiadać za wdrożenia, modyfikacji i rozwoju aplikacji klasy ERP oraz ich wsparcie w pracy z systemem. Jeśli cechuje Cię zdolność analitycznego i biznesowego myślenia, to dobrze trafiłeś.

przejdź do Konsultant ds. wdrożeń ERP – HR
Created By Logo Intebuco Sp. z o.o.