Praktyki i staże w INTEBUCO POLSKA dla uczniów i studentów

image/svg+xml
02 kwiecień
2019

Jeśli interesujesz się informatyką, oprogramowaniem, sprzętem komputerowym i wszystkim tym co związane jest z komputerami? Widzisz swoją przyszłość w branży IT? Masz już za sobą pierwsze doświadczenia lub po prostu chcesz zdobyć nowe? Ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Staż lub praktyki w młodym zespole specjalistów INTEBUCO POLSKA i przyjaznej atmosferze, pozwolą zdobyć Ci niezbędne doświadczenie, które w przyszłości może zaprocentować w dalszym rozwoju Twojej kariery zawodowej.

Pracujemy dla kilkunastu spółek dużej grupy kapitałowej, wspieramy ich w rozwoju infrastruktury IT, zarządzamy zasobami i obszarami związanymi z informatyką, telekomunikacją i aplikacjami biznesowymi, które sami tworzymy. Wyróżnia nas indywidualne podejście do naszych klientów, z którymi bardzo blisko współpracujemy. Tak samo indywidualnie podchodzimy do każdego członka naszego teamu – wzmacniamy silne strony, szkolimy i udoskonalamy w słabszych obszarach.

Praktyki i staże będą się odbywały w Centrum Wsparcia INTEBUCO POLSKA przy ul. Stefana Batorego 42 w Chorzowie Batorym.

Czekamy na Twoje zgłoszenie. Wystarczy, że wypełnisz formularz online na stronie.

Więcej informaacji pod nr tel.: 22 20 50 433, 32 790 99 77.

Junior .NET Developer

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Junior .NET Developer do naszego zespołu specjalistów #INTEBUCOTEAM. Twoim zadaniem będzie przede wszystkim analiza, współtworzenie oraz rozwijaniem oprogramowania dla naszych Klientów.

przejdź do Junior .NET Developer

Inżynier I linii wsparcia

Poszukujemy kandydatów na stanowisko inżyniera I linii wsparcia. Twoim zadaniem będzie zapewnienie bezpośredniego wsparcia użytkownikom systemów IT.

przejdź do Inżynier I linii wsparcia

ZGŁOŚ SIĘ NA STAŻ LUB PRAKTYKI W INTEBUCO POLSKA


Czy interesujesz się informatyką, oprogramowaniem, sieciami i wszystkim co związane z komputerami? A może widzisz swoją przyszłość w consultingu lub analizie danych? Być może masz już za sobą pierwsze doświadczenie w branży IT i chcesz zdobyć nowe? Mamy dla Ciebie super ofertę! Chcemy zaoferować Ci wakacyjny staż lub praktyki.

czytaj wpis...

Inżynier II linii wsparcia aplikacji

Poszukujemy utalentowanych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko IT Support Engineer II linii wsparcia. Twoim zadaniem będzie zapewnienie optymalnej wydajności działania infrastruktury IT, aplikacji biznesowych oraz sprzętu.

przejdź do Inżynier II linii wsparcia aplikacji
Created By Logo Intebuco Sp. z o.o.