Praktyki i staże w INTEBUCO POLSKA dla uczniów i studentów

Jeśli interesujesz się informatyką, oprogramowaniem, sprzętem komputerowym i wszystkim tym co związane jest z komputerami? Widzisz swoją przyszłość w branży IT? Masz już za sobą pierwsze doświadczenia lub po prostu chcesz zdobyć nowe? Ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Staż lub praktyki w młodym zespole specjalistów INTEBUCO POLSKA i przyjaznej atmosferze, pozwolą zdobyć Ci niezbędne doświadczenie, które w przyszłości może zaprocentować w dalszym rozwoju Twojej kariery zawodowej.

Pracujemy dla kilkunastu spółek dużej grupy kapitałowej, wspieramy ich w rozwoju infrastruktury IT, zarządzamy zasobami i obszarami związanymi z informatyką, telekomunikacją i aplikacjami biznesowymi, które sami tworzymy. Wyróżnia nas indywidualne podejście do naszych klientów, z którymi bardzo blisko współpracujemy. Tak samo indywidualnie podchodzimy do każdego członka naszego teamu – wzmacniamy silne strony, szkolimy i udoskonalamy w słabszych obszarach.

Praktyki i staże będą się odbywały w Centrum Wsparcia INTEBUCO POLSKA przy ul. Stefana Batorego 42 w Chorzowie Batorym.

Czekamy na Twoje zgłoszenie. Wystarczy, że wypełnisz formularz online na stronie.

Więcej informaacji pod nr tel.: 22 20 50 433, 32 790 99 77.

Data publikacji: 2019-04-02

Produkt/Usługi: iHR - Portal Pracownika

... wszystkie artykuły

Poznaj 7 zalet iACS Alco w zakładzie produkcyjnym

2023-05-24

iACS Alco czyli tzw. alkomat bramkowy to autorski system bramkowej kontroli trzeźwości pracowników stowrzony przez INTEBUCO. Sprawdź 7 zalet iACS Alco w zakładzie produkcyjnym.

... więcej

iOFFICE Manager zmienia się w INTEBUCOmobiAPP

2023-06-13

Zakończylismy wsparcie dla aplikacji mobilnej iOFFICE Manager. Okres testowego użytkowania i analizy działania aplikacji dobiegł końca. Dziękujemy betatesterom za ich wsparcie w rozwoju aplikacji iOFFICE Manager.

... więcej

ZGŁOŚ SIĘ NA STAŻ LUB PRAKTYKI W INTEBUCO POLSKA

2021-09-01

Czy interesujesz się informatyką, oprogramowaniem, sieciami i wszystkim co związane z komputerami? A może widzisz swoją przyszłość w consultingu lub analizie danych? Być może masz już za sobą pierwsze doświadczenie w branży IT i chcesz zdobyć nowe? Mamy dla Ciebie super ofertę! Chcemy zaoferować Ci wakacyjny staż lub praktyki.

... więcej

SYSTEM BRAMKOWEJ KONTROLI TRZEŹWOŚCI PRACOWNIKÓW ALKO IACS W ZARMEN SP. Z O.O.

2017-02-20

Od lutego br. pracownicy spółki ZARMEN Sp. z o.o. należącej do Grupy Kapitałowej ZARMEN dwa razy dziennie będą poddawani kontroli trzeźwości, dzięki wdrożonemu systemowi alko iACS. Partnerem technologicznym programu została spółka Intebuco Polska, wiodącego integratora usług dla biznesu w Polsce.

... więcej