Praktyki i staże w INTEBUCO POLSKA dla uczniów i studentów

image/svg+xml
02 kwiecień
2019

Jeśli interesujesz się informatyką, oprogramowaniem, sprzętem komputerowym i wszystkim tym co związane jest z komputerami? Widzisz swoją przyszłość w branży IT? Masz już za sobą pierwsze doświadczenia lub po prostu chcesz zdobyć nowe? Ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Staż lub praktyki w młodym zespole specjalistów INTEBUCO POLSKA i przyjaznej atmosferze, pozwolą zdobyć Ci niezbędne doświadczenie, które w przyszłości może zaprocentować w dalszym rozwoju Twojej kariery zawodowej.

Pracujemy dla kilkunastu spółek dużej grupy kapitałowej, wspieramy ich w rozwoju infrastruktury IT, zarządzamy zasobami i obszarami związanymi z informatyką, telekomunikacją i aplikacjami biznesowymi, które sami tworzymy. Wyróżnia nas indywidualne podejście do naszych klientów, z którymi bardzo blisko współpracujemy. Tak samo indywidualnie podchodzimy do każdego członka naszego teamu – wzmacniamy silne strony, szkolimy i udoskonalamy w słabszych obszarach.

Praktyki i staże będą się odbywały w Centrum Wsparcia INTEBUCO POLSKA przy ul. Stefana Batorego 42 w Chorzowie Batorym.

Czekamy na Twoje zgłoszenie. Wystarczy, że wypełnisz formularz online na stronie.

Więcej informaacji pod nr tel.: 22 20 50 433, 32 790 99 77.

Junior .NET Developer

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Junior .NET Developer do naszego zespołu specjalistów #INTEBUCOTEAM. Twoim zadaniem będzie przede wszystkim analiza, współtworzenie oraz rozwijaniem oprogramowania dla naszych Klientów.

przejdź do Junior .NET Developer

OFFICE MANAGER / ASYSTENTKA BIURA

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową organizację pracy biura. Przede wszystkim nadzór nad prawidłowym przepływem informacji i obiegiem dokumentów w ramach Spółki: zarządzaniem kalendarzem spotkań oraz przygotowywaniem, wysyłką i rejestrowaniem dokumentacji, materiałów, pism i raportów, ofert, faktur, protokołów itp. Office Manager / Asystentka Zarządu będzie również organizowała i koordynowała realizację zadań i spotkania konsultantów i wspierała ich pod względem administracyjnym.

przejdź do OFFICE MANAGER / ASYSTENTKA BIURA

instalator - teletechnik

Poszukujemy monterów instalacji niskonapięciowych, okablowania i urządzeń systemów teletechnicznych takich jak: systemy automatyki pożarowej, alarmowe, nagłośnienia, kamery przemysłowe, systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy czy sieci komputerowe.

przejdź do instalator - teletechnik

KONSULTANT WSPARCIA APLIKACJI BIZNESOWYCH

Poszukujemy specjalisty wsparcia aplikacji biznesowych do naszego utalentowanego zespołu. Doraźna pomoc naszym Klientom w obsłudze aplikacji, wdrażanie i serwisowanie rozwiązań oraz rozwój oprogramowania. Analiza procesów i wymagań biznesowych w zakresie oprogramowania, opisywanie i weryfikacja wymagań klientów dotyczących modyfikacji systemu.

przejdź do KONSULTANT WSPARCIA APLIKACJI BIZNESOWYCH
Created By Logo Intebuco Sp. z o.o.