iHR Portal Pracownika 3.0 już jest gotowy

Zaloguj się do nowej wersji

iHR Portal Pracownika by INTEBUCO Polska to miejsce, w którym nie ma kolejek, działa 24/7, jest dostępne z każdego miejsca na świecie, a sprawy załatwiają się same. Do tego nie potrzebujesz niczyjej pomocy, ponieważ wszystko załatwisz osobiście, szybko i sprawnie. 

Szukasz informacji o firmie i jej działach, potrzebujesz instrukcji lub szkolenia? Zastanawiasz się, gdzie znajdują się ważne dokumenty, procedury czy zarządzenia? Chcesz wiedzieć kto za co odpowiada? Gdzie i komu złożyć wniosek urlopowy lub ile zostało Ci jeszcze dni urlopowych do wykorzystania? Kto przekaże Ci pasek płacowy? Gdzie jest grafik obecności?

Nie ważne, czy jesteś właścicielem firmy, managerem, pracownikiem #HR lub BHP, czy po prostu masz do załatwienia jedną z wielu spraw administracyjnych dotyczącej obsługi pracowniczej.
 

Sprawdź możliwości nowego iHR Portal Pracownika HRM/HCM na ihr.intebuco.pl
 


 

Data publikacji: 2023-09-11

Autor: Przemysław Sondej

Produkt/Usługi: iHR - Portal Pracownika

... wszystkie artykuły

NOWOŚĆ! IACS ALCO ACCESS CONTROL POINT

2017-09-16

iACS Alco Access Control Point (iACS Alco ACP) to jedyne na polskim rynku urządzenie, charakteryzujące się bardzo rozbudowaną funkcjonalnością i służące do masowej kontroli dostępu pracowników do miejsc wymagających absolutnej trzeźwości.

... więcej

URUCHOMIENIE MULTIMEDIALNEGO SERWISU INFORMACJI PRACOWNICZEJ – ITV DLA GRUPY ZARMEN

2017-01-09

W styczniu 2016 r. Grupa Kapitałowa Zarmen pilotażowo uruchomiła system iTV w pięciu Spółkach należących do Grupy. Docelowo ma on objąć swoim zasięgiem wszystkie dwanaście firm.

... więcej

Przenieś HR na wyższy poziom, dzięki iHR Portal Pracownika 

2023-06-29

iHR Portal Pracownika HRM/HCM daje pracownikom narzędzia, dzięki którym mogą załatwić swoje sprawy administracyjne bez osobistego kontaktu z innymi pracownikami.

... więcej

INTEBUCO POLSKA WDRAŻA NORMĘ ISO 27001:2017-06

2017-10-02

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy i mając na uwadze ciągłe podnoszenie poziomu jakości świadczonych usług oraz oferowanych przez INTEBUCO Polska Sp. z. o.o. produktów i rozwiązań, poszukujemy do współpracy partnera, który wdroży międzynarodową normę ISO 27001.

... więcej