iHR Portal Pracownika 3.0 już jest gotowy

Zaloguj się do nowej wersji

iHR Portal Pracownika by INTEBUCO Polska to miejsce, w którym nie ma kolejek, działa 24/7, jest dostępne z każdego miejsca na świecie, a sprawy załatwiają się same. Do tego nie potrzebujesz niczyjej pomocy, ponieważ wszystko załatwisz osobiście, szybko i sprawnie. 

Szukasz informacji o firmie i jej działach, potrzebujesz instrukcji lub szkolenia? Zastanawiasz się, gdzie znajdują się ważne dokumenty, procedury czy zarządzenia? Chcesz wiedzieć kto za co odpowiada? Gdzie i komu złożyć wniosek urlopowy lub ile zostało Ci jeszcze dni urlopowych do wykorzystania? Kto przekaże Ci pasek płacowy? Gdzie jest grafik obecności?

Nie ważne, czy jesteś właścicielem firmy, managerem, pracownikiem #HR lub BHP, czy po prostu masz do załatwienia jedną z wielu spraw administracyjnych dotyczącej obsługi pracowniczej.
 

Sprawdź możliwości nowego iHR Portal Pracownika HRM/HCM na ihr.intebuco.pl
 


 

Data publikacji: 2023-09-11

Autor: Przemysław Sondej

Produkt/Usługi: iHR - Portal Pracownika

... wszystkie artykuły

iOFFICE Manager zmienia się w INTEBUCOmobiAPP

2023-06-13

Zakończylismy wsparcie dla aplikacji mobilnej iOFFICE Manager. Okres testowego użytkowania i analizy działania aplikacji dobiegł końca. Dziękujemy betatesterom za ich wsparcie w rozwoju aplikacji iOFFICE Manager.

... więcej

SYSTEM BRAMKOWEJ KONTROLI TRZEŹWOŚCI PRACOWNIKÓW ALKO IACS W ZARMEN SP. Z O.O.

2017-02-20

Od lutego br. pracownicy spółki ZARMEN Sp. z o.o. należącej do Grupy Kapitałowej ZARMEN dwa razy dziennie będą poddawani kontroli trzeźwości, dzięki wdrożonemu systemowi alko iACS. Partnerem technologicznym programu została spółka Intebuco Polska, wiodącego integratora usług dla biznesu w Polsce.

... więcej

INTEBUCO Polska partnerem WrzAWA 2.0 Festiwal

2024-01-26

„Wrzyj Warszawo” - pod takim hasłem odbędzie się w dniach 9-11 lutego 2024 r. WrzAWA 2.0 Festiwa. Organizatorem wydarzenia w Pawilonie Bliska 12 w Warszawie jest Teatr Pijana Sypialnia. Partnerem wydarzenia jest INTEBUCO Polska sp. z o.o.

... więcej

ZGŁOŚ SIĘ NA STAŻ LUB PRAKTYKI W INTEBUCO POLSKA

2021-09-01

Czy interesujesz się informatyką, oprogramowaniem, sieciami i wszystkim co związane z komputerami? A może widzisz swoją przyszłość w consultingu lub analizie danych? Być może masz już za sobą pierwsze doświadczenie w branży IT i chcesz zdobyć nowe? Mamy dla Ciebie super ofertę! Chcemy zaoferować Ci wakacyjny staż lub praktyki.

... więcej