iHR Portal Pracownika 3.0 już jest gotowy

Zaloguj się do nowej wersji

iHR Portal Pracownika by INTEBUCO Polska to miejsce, w którym nie ma kolejek, działa 24/7, jest dostępne z każdego miejsca na świecie, a sprawy załatwiają się same. Do tego nie potrzebujesz niczyjej pomocy, ponieważ wszystko załatwisz osobiście, szybko i sprawnie. 

Szukasz informacji o firmie i jej działach, potrzebujesz instrukcji lub szkolenia? Zastanawiasz się, gdzie znajdują się ważne dokumenty, procedury czy zarządzenia? Chcesz wiedzieć kto za co odpowiada? Gdzie i komu złożyć wniosek urlopowy lub ile zostało Ci jeszcze dni urlopowych do wykorzystania? Kto przekaże Ci pasek płacowy? Gdzie jest grafik obecności?

Nie ważne, czy jesteś właścicielem firmy, managerem, pracownikiem #HR lub BHP, czy po prostu masz do załatwienia jedną z wielu spraw administracyjnych dotyczącej obsługi pracowniczej.
 

Sprawdź możliwości nowego iHR Portal Pracownika HRM/HCM na ihr.intebuco.pl
 


 

Data publikacji: 2023-09-11

Autor: Przemysław Sondej

Produkt/Usługi: iHR - Portal Pracownika

... wszystkie artykuły

SYSTEM BRAMKOWEJ KONTROLI TRZEŹWOŚCI PRACOWNIKÓW ALKO IACS W ZARMEN SP. Z O.O.

2017-02-20

Od lutego br. pracownicy spółki ZARMEN Sp. z o.o. należącej do Grupy Kapitałowej ZARMEN dwa razy dziennie będą poddawani kontroli trzeźwości, dzięki wdrożonemu systemowi alko iACS. Partnerem technologicznym programu została spółka Intebuco Polska, wiodącego integratora usług dla biznesu w Polsce.

... więcej

REMAK z iTOOLS - systemem do zarządzania narzędziownią

2017-05-08

Należąca do Grupy Kapitałowej ZARMEN spółka REMAK S.A. podpisała umowę na dostarczenie, uruchomienie i pełne utrzymanie systemu zarządzania narzędziownią oraz jej wyposażeniem, przy pomocy oprogramowania iTOOLS. Za kompleksowe wdrożenie systemu we wszystkich budynkach należących do spółki odpowiedzialna jest Intebuco Polska Sp. z o.o.

... więcej

System awizacji w Twoim cyfrowym biurze

2023-04-10

System Awizacji iACS by INTEBUCO integruje różne rozwiązania w tym: mobilną aplikację, kolektory mobilne, elektroniczny formularza online oraz naszą sztandarową aplikację XRM iOFFICE

... więcej

INTEBUCO POLSKA WDRAŻA NORMĘ ISO 27001:2017-06

2017-10-02

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy i mając na uwadze ciągłe podnoszenie poziomu jakości świadczonych usług oraz oferowanych przez INTEBUCO Polska Sp. z. o.o. produktów i rozwiązań, poszukujemy do współpracy partnera, który wdroży międzynarodową normę ISO 27001.

... więcej