Poznaj 7 zalet iACS Alco w zakładzie produkcyjnym


iACS Alco czyli tzw. alkomat bramkowy to autorski system bramkowej kontroli trzeźwości pracowników stowrzony przez INTEBUCO.

Sprawdź 7 zalet iACS Alco w zakładzie produkcyjnym:

 • Precyzyjny pomiar

  alkomaty bramkowe z kołowrotem są wyposażone w zaawansowane sensory elektrochemiczne i technologię, które umożliwiają dokładny pomiar stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu.

 • Identyfikacja urządzenia te są zaprojektowane w taki sposób, że przed przystąpieniem do testu użytkownik musi zostać zidentyfikowany na podstawie wydanej karty (identyfikatora służbowego), a następnie #alkomat zostaje odblokowany i można przystąpić do badania. Jeśli wynik jest negatywny (nie wykryto alkoholu w wydychanym powietrzu), kołowrót zostanie odblokowany. W przypadku wykrycia spożycia alkoholu system rejestruje i przesyła informacje do systemu informatycznego.
 • Prosty i intuicyjny interfejs alkomaty bramkowe z kołowrotem są wyposażone w intuicyjny interfejs użytkownika, co ułatwia przeprowadzenie testu nawet dla osób nieobeznanych z takimi urządzeniami.
 • Wydajność dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii, alkomaty bramkowe z kołowrotem są w stanie przeprowadzić wiele testów w bardzo krótkim czasie (pomiar trwa kilka sekund), co jest szczególnie przydatne w przypadku dużego ruchu.
 • Wsparcie dla zintegrowanych systemów AlcoBramki mogą być zintegrowane z systemami kontroli dostępu oraz kadrowymi, umożliwiając kontrolę nad wejściem na teren, oraz rozliczanie czasu pracy.
 • Skalowalność jedna licencja umożliwia uruchomienie nawet 4 AlcoBramek dwustronnych (monitorowanie ruchu w obu kierunkach na czterech różnych punktach przejścia) oraz dodatkowe zabezpieczenie wejścia do 8 pomieszczeń.
 • Zgodny z polskim prawem od 21 lutego 2023 r. obowiązują nowe przepisy kodeksu pracy (art. 221c–221h) dotyczące kontroli przez pracodawcę trzeźwości pracowników. Kontrola ta może dotyczyć zarówno obecności alkoholu w organizmie pracownika jak i innych substancji działających podobnie do alkoholu.
   
Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych systemach iACS oraz iACS Alco? 
Skontaktuj się z naszym Działem Handlowym +48 22 20 50 433 
 

Data publikacji: 2023-05-24

Autor: Krzysztof Gołąbek

Produkt/Usługi: iHR - Portal Pracownika

... wszystkie artykuły

Przenieś HR na wyższy poziom, dzięki iHR Portal Pracownika 

2023-06-29

iHR Portal Pracownika HRM/HCM daje pracownikom narzędzia, dzięki którym mogą załatwić swoje sprawy administracyjne bez osobistego kontaktu z innymi pracownikami.

... więcej

INTEBUCO Polska partnerem WrzAWA 2.0 Festiwal

2024-01-26

„Wrzyj Warszawo” - pod takim hasłem odbędzie się w dniach 9-11 lutego 2024 r. WrzAWA 2.0 Festiwa. Organizatorem wydarzenia w Pawilonie Bliska 12 w Warszawie jest Teatr Pijana Sypialnia. Partnerem wydarzenia jest INTEBUCO Polska sp. z o.o.

... więcej

iOFFICE Manager zmienia się w INTEBUCOmobiAPP

2023-06-13

Zakończylismy wsparcie dla aplikacji mobilnej iOFFICE Manager. Okres testowego użytkowania i analizy działania aplikacji dobiegł końca. Dziękujemy betatesterom za ich wsparcie w rozwoju aplikacji iOFFICE Manager.

... więcej

SYSTEM BRAMKOWEJ KONTROLI TRZEŹWOŚCI PRACOWNIKÓW ALKO IACS W ZARMEN SP. Z O.O.

2017-02-20

Od lutego br. pracownicy spółki ZARMEN Sp. z o.o. należącej do Grupy Kapitałowej ZARMEN dwa razy dziennie będą poddawani kontroli trzeźwości, dzięki wdrożonemu systemowi alko iACS. Partnerem technologicznym programu została spółka Intebuco Polska, wiodącego integratora usług dla biznesu w Polsce.

... więcej