INTEBUCO Polska partnerem WrzAWA 2.0 Festiwal

„Wrzyj Warszawo” - pod takim hasłem odbędzie się reaktywowany po ponad 10 latach WrzAWA 2.0 Festiwal, który odbędzie się  w dniach 9-11 lutego 2024 r. To będą trzy dni wypełnione aż siedmioma wydarzeniami specjalnymi, takimi jak spektakle, koncerty czy warsztaty. Organizatorem wydarzenia w Pawilonie Bliska 12 na warszawskim Kamionku, jest największy niezależny Teatr Pijana Sypialnia. Jednym z partnerów wydarzenia została INTEBUCO Polska sp. z o.o.

WrzAWA 2.0 Festiwal jest reaktywacją Festiwalu Teatralnego WrzAWA, którego pierwsza edycja odbyła się w lipcu 2013 roku w Warszawie. Było to pierwsze wydarzenie teatralne w Polsce, korzystające z nieoczywistej przestrzeni tzw. letniej miejscówki na świeżym powietrzu. Tak jak 10 lat temu pomysłodawcami i twórcami tegorocznej edycji są znani ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do sztuki teatralnej artyści z Teatru Pijana Sypialnia.

Festiwal teatralny w lutym? Dla naszego teatru nie ma rzeczy niemożliwychkomentuje  Aleksandra Gajek, pomysłodawczyni festiwalu i menedżerka Teatru Pijana Sypialnia. W karnawale wszystko może się zdarzyć. To w końcu czas hucznych zabaw oraz wspólnego świętowania. I w takiej właśnie konwencji utrzyma jest również WrzAWA 2.0 Festiwal. 
 

Program WrzAWA 2.0 Festiwal 

Piątek 9 lutego 2024 r.

  • 19:00 - Spektakl „Wodewil Warszawski” jakiego jeszcze nie było!
  • 23:59 – „Koncert o północy”

Sobota 10 lutego 2024 r. 

  • 12:00 – Piosenki na śniadanie sąsiedzkie
  • 16:00 – Legowisko teatralne czyli czytanie performatywne
  • 20:30 – Spektakl „Rewia”

Niedziela 11 lutego 2024 r. 

  • 12:00 – Spektakl dla dzieci „Bajka o słowach”. Warsztaty dla dzieci po spektaklu 
  • 17:00 – Spektakl „Miłości”
     

Partnerzy WrzAWA 2.0 Festiwal
Partnerami WrzAWA 2.0 Festiwal zostali portal kicket dawne eWejściówki.pl, który jest jednocześnie oficjalnym dystrybutorem biletów na wszystkie wydarzenia w ramach festiwalu oraz firma INTEBUCO Polska Sp. z o.o. specjalizująca się w tworzeniu dedykowanych rozwiązań informatycznych i automatyzacji procesów biznesowych. Patronat medialny nad wydarzeniem objęło Polskie Radio Czwórka oraz portale Teraz Teatr, Portal Warszawski i Czas Dzieci. 
 

Więcej informacji na www.pijana-sypialnia.pl oraz Facebooku www.facebook.com/TeatrPijanaSypialnia
 


 

Data publikacji: 2024-01-26

Autor: Przemysław Sondej

Produkt/Usługi: iHR - Portal Pracownika

... wszystkie artykuły

NOWOŚĆ! IACS ALCO ACCESS CONTROL POINT

2017-09-16

iACS Alco Access Control Point (iACS Alco ACP) to jedyne na polskim rynku urządzenie, charakteryzujące się bardzo rozbudowaną funkcjonalnością i służące do masowej kontroli dostępu pracowników do miejsc wymagających absolutnej trzeźwości.

... więcej

REMAK z iTOOLS - systemem do zarządzania narzędziownią

2017-05-08

Należąca do Grupy Kapitałowej ZARMEN spółka REMAK S.A. podpisała umowę na dostarczenie, uruchomienie i pełne utrzymanie systemu zarządzania narzędziownią oraz jej wyposażeniem, przy pomocy oprogramowania iTOOLS. Za kompleksowe wdrożenie systemu we wszystkich budynkach należących do spółki odpowiedzialna jest Intebuco Polska Sp. z o.o.

... więcej

System awizacji w Twoim cyfrowym biurze

2023-04-10

System Awizacji iACS by INTEBUCO integruje różne rozwiązania w tym: mobilną aplikację, kolektory mobilne, elektroniczny formularza online oraz naszą sztandarową aplikację XRM iOFFICE

... więcej

iOFFICE Manager zmienia się w INTEBUCOmobiAPP

2023-06-13

Zakończylismy wsparcie dla aplikacji mobilnej iOFFICE Manager. Okres testowego użytkowania i analizy działania aplikacji dobiegł końca. Dziękujemy betatesterom za ich wsparcie w rozwoju aplikacji iOFFICE Manager.

... więcej