System awizacji w Twoim cyfrowym biurze

Automatyzacja procesów w Twoim przedsiębiorstwie.

Uwolnij zasoby, dzięki cyfryzacji. Przyspiesz procedury i zlikwiduj bariery utrudniające pracę.

Dla jednego z naszych kluczowych klientów przygotowaliśmy i z powodzeniem wdrożyliśmy system awizacji osób i mienia. Intuicyjny system powstał w celu automatyzacji procesu awizacji osób odwiedzających oraz dostaw na teren zakładu, zwiększając tym samym jego bezpieczeństwo pracy i kontrolę zasobów. 


System Awizacji iACS by INTEBUCO integruje różne rozwiązania w tym: mobilną aplikację, kolektory mobilne, elektroniczny formularza online oraz naszą sztandarową aplikację XRM iOFFICE.

Masz pytania? Skontaktuj się naszym Działem Handlowym +48 22 20 50 433
 

Data publikacji: 2023-04-10

Produkt/Usługi: iHR - Portal Pracownika

... wszystkie artykuły

iHR Portal Pracownika 3.0 już jest gotowy

2023-09-11

iHR PortalPracownika by INTEBUCO Polska to miejsce, w którym nie ma kolejek, działa 24/7, jest dostępne z każdego miejsca na świecie, a sprawy załatwiają się same. Do tego nie potrzebujesz niczyjej pomocy, ponieważ wszystko załatwisz osobiście, szybko i sprawnie. 

... więcej

FUNKCJONALNOŚĆ DO OBSŁUGI PRACOWNICZYCH PLANÓW KAPITAŁOWYCH

2019-07-17

Zgodnie z USTAWĄ z dnia 4 października 2018 r. o pracowniczych planach kapitałowych, rozliczanie składek PPK oraz ich odprowadzanie na indywidualne konta pracownicze, spoczywa na pracodawcy.

... więcej

NOWOŚĆ! IACS ALCO ACCESS CONTROL POINT

2017-09-16

iACS Alco Access Control Point (iACS Alco ACP) to jedyne na polskim rynku urządzenie, charakteryzujące się bardzo rozbudowaną funkcjonalnością i służące do masowej kontroli dostępu pracowników do miejsc wymagających absolutnej trzeźwości.

... więcej

iHR Portal Pracownika INTEBUCO Polska - powitaj nowych pracowników z otwartymi ramionami

2019-07-25

Wspieraj swoich pracowników już od pierwszych chwil w organizacji. Z programem onboardingowym iHR Portal Pracownika HRM/HCM INTEBUCO Polska wprowadzenie nowych pracowników do zespołu będzie uporządkowane, przejrzyste i przyjemne.

... więcej