SYSTEM BRAMKOWEJ KONTROLI TRZEŹWOŚCI PRACOWNIKÓW ALKO IACS W ZARMEN SP. Z O.O.

image/svg+xml
20 luty
2017

Od lutego br. pracownicy spółki ZARMEN Sp. z o.o. należącej do Grupy Kapitałowej ZARMEN dwa razy dziennie będą poddawani kontroli trzeźwości, dzięki wdrożonemu systemowi alko iACS. Partnerem technologicznym programu została spółka Intebuco Polska, wiodącego integratora usług dla biznesu w Polsce.

System bramkowego pomiaru trzeźwości to innowacyjne rozwiązanie służące masowej kontroli dostępu pracowników do miejsc wymagających absolutnej trzeźwości – podkreśla Przemysław Sondej, Prezes Intebuco Polska Sp. z o.o. iACS Alko gwarantuje pełną ochronę przed osobami nietrzeźwymi na terenie zakładu pracy, przez co zwiększa bezpieczeństwo innych pracowników oraz podnosi standardy i jakość wykonywanej pracy - dodaje Sondej.

Alkomat bramkowy jest szybkim i wysoce wiarygodnym testerem, bazującym na sensorze elektrochemicznym stosowanym m.in. w urządzeniach używanych przez policję. Skutecznie weryfikuje stan trzeźwości pracowników zarówno przychodzących, jak i wychodzących z miejsca pracy. Podwójne badanie pozwala wychwycić osoby spożywające alkohol w trakcie pracy, a tym samym ogranicza możliwość wystąpienia wypadku z udziałem osób nietrzeźwych.

Pracownik zapoznający się z iACS.

System iACS Alko został opracowany i jest stale rozwijany przez partnera technologicznego GRUPY ZARMEN, integratora usług dla biznesu firmę Intebuco Polska Sp. z o.o., która dostarcza najnowocześniejszych i innowacyjnych rozwiązań informatycznych do zwiększenia efektywności prowadzenia biznesu.

Punkt kontrolny iACS

iACS Alco Access Control Point (iACS Alco ACP) to jedyne na polskim rynku urządzenie, charakteryzujące się bardzo rozbudowaną funkcjonalnością i służące do masowej kontroli dostępu pracowników do miejsc wymagających absolutnej trzeźwości.

przejdź do Punkt kontrolny iACS

Alkomat bramkowy

System bramkowego pomiaru trzeźwości to innowacyjne rozwiązanie służące masowej kontroli dostępu pracowników do miejsc wymagających absolutnej trzeźwości.

przejdź do Alkomat bramkowy

NOWOŚĆ! IACS ALCO ACCESS CONTROL POINT


iACS Alco Access Control Point (iACS Alco ACP) to jedyne na polskim rynku urządzenie, charakteryzujące się bardzo rozbudowaną funkcjonalnością i służące do masowej kontroli dostępu pracowników do miejsc wymagających absolutnej trzeźwości.

czytaj wpis...

iACS

System kontroli dostępu iACS ogranicza dostęp do pomieszczeń i stref w wybranym obiekcie, dopuszczając jedynie osoby upoważnione, korzystające z personalizowanych identyfikatorów.

przejdź do iACS
Created By Logo Intebuco Sp. z o.o.