Przenieś HR na wyższy poziom, dzięki iHR Portal Pracownika 


iHR Portal Pracownika HRM/HCM daje pracownikom narzędzia, dzięki którym mogą załatwić swoje sprawy administracyjne bez osobistego kontaktu z innymi pracownikami.

Aplikacja wpiera pracę stacjonarną, hybrydową, jak i zdalną. Jest idealnym rozwiązaniem dla rozproszonych organizacji (wielooddziałowych lub prowadzących swoją działalność zdalnie).

iHR Portal Pracownika w znaczący sposób poprawi komunikację i dostępność wiedzy w Twoim przedsiębiorstwie. Jest prosty w obsłudze i nie wymaga szkolenia, dzięki przejrzystemu i intuicyjnemu interface’owi.
 

Masz pytania? Skontaktuj się naszym Działem Handlowym +48 22 20 50 433 
Sprawdź możliwości nowego iHR Portal Pracownika HRM/HCM na ihr.intebuco.pl
 


 

Data publikacji: 2023-06-29

Produkt/Usługi: iHR - Portal Pracownika

... wszystkie artykuły

NOWOŚĆ! IACS ALCO ACCESS CONTROL POINT

2017-09-16

iACS Alco Access Control Point (iACS Alco ACP) to jedyne na polskim rynku urządzenie, charakteryzujące się bardzo rozbudowaną funkcjonalnością i służące do masowej kontroli dostępu pracowników do miejsc wymagających absolutnej trzeźwości.

... więcej

Poznaj 7 zalet iACS Alco w zakładzie produkcyjnym

2023-05-24

iACS Alco czyli tzw. alkomat bramkowy to autorski system bramkowej kontroli trzeźwości pracowników stowrzony przez INTEBUCO. Sprawdź 7 zalet iACS Alco w zakładzie produkcyjnym.

... więcej

INTEBUCO POLSKA WDRAŻA NORMĘ ISO 27001:2017-06

2017-10-02

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy i mając na uwadze ciągłe podnoszenie poziomu jakości świadczonych usług oraz oferowanych przez INTEBUCO Polska Sp. z. o.o. produktów i rozwiązań, poszukujemy do współpracy partnera, który wdroży międzynarodową normę ISO 27001.

... więcej

FUNKCJONALNOŚĆ DO OBSŁUGI PRACOWNICZYCH PLANÓW KAPITAŁOWYCH

2019-07-17

Zgodnie z USTAWĄ z dnia 4 października 2018 r. o pracowniczych planach kapitałowych, rozliczanie składek PPK oraz ich odprowadzanie na indywidualne konta pracownicze, spoczywa na pracodawcy.

... więcej