SYSTEM BRAMKOWEJ KONTROLI TRZEŹWOŚCI PRACOWNIKÓW ALKO IACS W ZARMEN SP. Z O.O.

Od lutego br. pracownicy spółki ZARMEN Sp. z o.o. należącej do Grupy Kapitałowej ZARMEN dwa razy dziennie będą poddawani kontroli trzeźwości, dzięki wdrożonemu systemowi alko iACS. Partnerem technologicznym programu została spółka Intebuco Polska, wiodącego integratora usług dla biznesu w Polsce.

System bramkowego pomiaru trzeźwości to innowacyjne rozwiązanie służące masowej kontroli dostępu pracowników do miejsc wymagających absolutnej trzeźwości – podkreśla Przemysław Sondej, Prezes Intebuco Polska Sp. z o.o. iACS Alko gwarantuje pełną ochronę przed osobami nietrzeźwymi na terenie zakładu pracy, przez co zwiększa bezpieczeństwo innych pracowników oraz podnosi standardy i jakość wykonywanej pracy - dodaje Sondej.

Alkomat bramkowy jest szybkim i wysoce wiarygodnym testerem, bazującym na sensorze elektrochemicznym stosowanym m.in. w urządzeniach używanych przez policję. Skutecznie weryfikuje stan trzeźwości pracowników zarówno przychodzących, jak i wychodzących z miejsca pracy. Podwójne badanie pozwala wychwycić osoby spożywające alkohol w trakcie pracy, a tym samym ogranicza możliwość wystąpienia wypadku z udziałem osób nietrzeźwych.

Pracownik zapoznający się z iACS.

System iACS Alko został opracowany i jest stale rozwijany przez partnera technologicznego GRUPY ZARMEN, integratora usług dla biznesu firmę Intebuco Polska Sp. z o.o., która dostarcza najnowocześniejszych i innowacyjnych rozwiązań informatycznych do zwiększenia efektywności prowadzenia biznesu.

Data publikacji: 2017-02-20

Autor: Krzysztof Gołąbek

Produkt/Usługi: iHR - Portal Pracownika

... wszystkie artykuły

NOWOŚĆ! IACS ALCO ACCESS CONTROL POINT

2017-09-16

iACS Alco Access Control Point (iACS Alco ACP) to jedyne na polskim rynku urządzenie, charakteryzujące się bardzo rozbudowaną funkcjonalnością i służące do masowej kontroli dostępu pracowników do miejsc wymagających absolutnej trzeźwości.

... więcej

PPK - NOWE OBOWIĄZKI DLA FIRM

2019-04-24

Od 1 lipca 2019 r firmy zatrudniające ponad 250 pracowników są zobligowane do obsługi programu oszczędnościowego organizacji. Obowiązek ten wynika z obowiązującej od tego roku ustawy o pracowniczych planach kapitałowych, tzw. PPK.

... więcej

Praktyki i staże w INTEBUCO POLSKA dla uczniów i studentów

2019-04-02

Jeśli interesujesz się informatyką, oprogramowaniem, sprzętem komputerowym i wszystkim tym co związane jest z komputerami? Widzisz swoją przyszłość w branży IT? Masz już za sobą pierwsze doświadczenia lub po prostu chcesz zdobyć nowe? Ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

... więcej

System awizacji w Twoim cyfrowym biurze

2023-04-10

System Awizacji iACS by INTEBUCO integruje różne rozwiązania w tym: mobilną aplikację, kolektory mobilne, elektroniczny formularza online oraz naszą sztandarową aplikację XRM iOFFICE

... więcej