Przenieś HR na wyższy poziom, dzięki iHR Portal Pracownika 


iHR Portal Pracownika HRM/HCM daje pracownikom narzędzia, dzięki którym mogą załatwić swoje sprawy administracyjne bez osobistego kontaktu z innymi pracownikami.

Aplikacja wpiera pracę stacjonarną, hybrydową, jak i zdalną. Jest idealnym rozwiązaniem dla rozproszonych organizacji (wielooddziałowych lub prowadzących swoją działalność zdalnie).

iHR Portal Pracownika w znaczący sposób poprawi komunikację i dostępność wiedzy w Twoim przedsiębiorstwie. Jest prosty w obsłudze i nie wymaga szkolenia, dzięki przejrzystemu i intuicyjnemu interface’owi.
 

Masz pytania? Skontaktuj się naszym Działem Handlowym +48 22 20 50 433 
Sprawdź możliwości nowego iHR Portal Pracownika HRM/HCM na ihr.intebuco.pl
 


 

Data publikacji: 2023-06-29

Produkt/Usługi: iHR - Portal Pracownika

... wszystkie artykuły

iHR Portal Pracownika INTEBUCO Polska - powitaj nowych pracowników z otwartymi ramionami

2019-07-25

Wspieraj swoich pracowników już od pierwszych chwil w organizacji. Z programem onboardingowym iHR Portal Pracownika HRM/HCM INTEBUCO Polska wprowadzenie nowych pracowników do zespołu będzie uporządkowane, przejrzyste i przyjemne.

... więcej

SYSTEM BRAMKOWEJ KONTROLI TRZEŹWOŚCI PRACOWNIKÓW ALKO IACS W ZARMEN SP. Z O.O.

2017-02-20

Od lutego br. pracownicy spółki ZARMEN Sp. z o.o. należącej do Grupy Kapitałowej ZARMEN dwa razy dziennie będą poddawani kontroli trzeźwości, dzięki wdrożonemu systemowi alko iACS. Partnerem technologicznym programu została spółka Intebuco Polska, wiodącego integratora usług dla biznesu w Polsce.

... więcej

INTEBUCO Polska partnerem WrzAWA 2.0 Festiwal

2024-01-26

„Wrzyj Warszawo” - pod takim hasłem odbędzie się w dniach 9-11 lutego 2024 r. WrzAWA 2.0 Festiwa. Organizatorem wydarzenia w Pawilonie Bliska 12 w Warszawie jest Teatr Pijana Sypialnia. Partnerem wydarzenia jest INTEBUCO Polska sp. z o.o.

... więcej

System awizacji w Twoim cyfrowym biurze

2023-04-10

System Awizacji iACS by INTEBUCO integruje różne rozwiązania w tym: mobilną aplikację, kolektory mobilne, elektroniczny formularza online oraz naszą sztandarową aplikację XRM iOFFICE

... więcej