Przenieś HR na wyższy poziom, dzięki iHR Portal Pracownika 


iHR Portal Pracownika HRM/HCM daje pracownikom narzędzia, dzięki którym mogą załatwić swoje sprawy administracyjne bez osobistego kontaktu z innymi pracownikami.

Aplikacja wpiera pracę stacjonarną, hybrydową, jak i zdalną. Jest idealnym rozwiązaniem dla rozproszonych organizacji (wielooddziałowych lub prowadzących swoją działalność zdalnie).

iHR Portal Pracownika w znaczący sposób poprawi komunikację i dostępność wiedzy w Twoim przedsiębiorstwie. Jest prosty w obsłudze i nie wymaga szkolenia, dzięki przejrzystemu i intuicyjnemu interface’owi.
 

Masz pytania? Skontaktuj się naszym Działem Handlowym +48 22 20 50 433 
Sprawdź możliwości nowego iHR Portal Pracownika HRM/HCM na ihr.intebuco.pl
 


 

Data publikacji: 2023-06-29

Produkt/Usługi: iHR - Portal Pracownika

... wszystkie artykuły

Praktyki i staże w INTEBUCO POLSKA dla uczniów i studentów

2019-04-02

Jeśli interesujesz się informatyką, oprogramowaniem, sprzętem komputerowym i wszystkim tym co związane jest z komputerami? Widzisz swoją przyszłość w branży IT? Masz już za sobą pierwsze doświadczenia lub po prostu chcesz zdobyć nowe? Ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

... więcej

FUNKCJONALNOŚĆ DO OBSŁUGI PRACOWNICZYCH PLANÓW KAPITAŁOWYCH

2019-07-17

Zgodnie z USTAWĄ z dnia 4 października 2018 r. o pracowniczych planach kapitałowych, rozliczanie składek PPK oraz ich odprowadzanie na indywidualne konta pracownicze, spoczywa na pracodawcy.

... więcej

INTEBUCO Polska Gepardem Biznesu 2018

2019-05-06

Z wielką przyjemnością informujemy, że firma INTEBUCO POLSKA Sp. z o.o. otrzymała tytuł Gepard Biznesu 2018 za dynamiczny rozwój. Już po raz 13. Instytut Europejskiego Biznesu przeanalizował wyniki finansowe 51 tys. polskich przedsiębiorstw.

... więcej

10 LAT INTEBUCO POLSKA 

2020-02-12

Już od 10 lat integrujemy usługi biznesowe dla naszych Klientów. Z okazji jubileuszu, który obchodzimy w lutym 2020 r. chcemy serdecznie podziękować wszystkim naszym Klientom oraz Partnerom, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować.

... więcej